Swarovski Yüzük

Swarovski Yüzük
Swarovski Yüzük

Swarovski Yüzük

Swarovski yüzük koleksiyonu markanın özel hassas kesimli berrak ve renkli kristallerinin kullanıldığı sade klasik bant yüzüklerden cesur ve renkli tasarımlara geniş bir seçki sunuyor.

Çok çeşitli ışıltılı renk seçenekleriyle gelen efsanevi Nirvana yüzüğün de dahil olduğu göz kamaştırıcı Swarovski yüzük koleksiyonunda berrak kristal pavé ile süslenmiş rodyum kaplama sade ve zarif tasarımlar; tırnak yerleştirme görkemli bir berrak kristal ile süslenmiş gerçek anlamda göz kamaştırıcı altın kaplama kokteyl yüzükleri ve Swarovski’nin özel Pointiage® tekniği kullanılan cesur ve güzel Black Diamond, Jet Hematite, Jet ve Satin kristal yüzük setleri Swarovski koleksiyonunda bulunan sıra dışı yüzüklerden sadece birkaçı.

Tek başına kullanabileceğiniz ya da berrak ya da renkli kristalden yenilikçi kolye ve bileklik seçkisinden farklı parçalarla kombinleyebileceğiniz Swarovski yüzük koleksiyonundaki görkemli parçalar modern lüks yaklaşımını en göz alıcı haliyle temsil ediyor ve çağdaş kadınlara her tarz kıyafete ışıltı katacak olağanüstü bir aksesuar seçkisi sunuyor.

Günkut saat olarak Swarovski markası yetkili bayi ve satıcı olarak hizmet vermekteyiz.Günkut saat; İstanbul ve İzmir deki Swarovski mağazalarının yanı sıra Swarovski online satış ilede birbirinden şık tasarımları beğeninize sunmaktadır. Tüm satışa sunduğumuz Swarovski ürünleri Günkut saat garantisi altındadır.Ürün sevkiyatları Swarovski orjinal kutusu, garanti belgesi ve faturası ile yapılır.

Birbirinden özel tasarımları ile Swarovski Kolye çeşitleri için tıklayınız. www.gunkutsaat.com

Swarovski yüzük fiyatları ve modelleri