Swarovski Bilezik

Swarovski Bileklik
Swarovski Bilezik

Swarovski Bilezik

Swarovski bilezik koleksiyonunda zarif ve seçkin bileklikler ve göz alıcı kristal renklerinde ve modern kadına özel tasarlanmış parlatılmış malzemelerden cesur, avant-garde zincirler yer alıyor.

Kristal pavé vurgular verilmiş zarif ve romantik rodyum ya da altın kaplama bilekliklerden, şık, şehirli zincirlere Swarovski bileklikleri marka ile özdeşleşen modern lüks felsefesini ve yenilikçi tasarım anlayışını yansıtıyor. Her sezon sürekli olarak yenilenen koleksiyon en son tasarım tekniklerini ve tarzlarını bir araya getiriyor ve sezonun tarz ve trendlerini yansıtan kristal renklerinden göz kamaştırıcı bir palet sunuyor.

Swarovski bileklik koleksiyonu hem gündüz hem de gece şıklığınızı tamamlayan, uyumlu kolye ve küpelerle birlikte her ortam için mükemmel bir tarz sunan parçalardan oluşuyor.

Swarovski koleksiyonu tarz sahibi kadınların vazgeçemeyecekleri parçalardan oluşuyor. Işığı tüm güzelliğiyle yansıtan bu çok özel tasarımlardan her biri markanın kristal kesimindeki uzmanlığını gözler önüne seriyor.

Günkut saat olarak Swarovski markası yetkili bayi ve satıcı olarak hizmet vermekteyiz.Günkut saat; İstanbul ve İzmir deki Swarovski mağazalarının yanı sıra Swarovski online satış ilede birbirinden şık tasarımları beğeninize sunmaktadır. Tüm satışa sunduğumuz Swarovski ürünleri Günkut saat garantisi altındadır.Ürün sevkiyatları Swarovski orjinal kutusu, garanti belgesi ve faturası ile yapılır.

Birbirinden özel tasarımları ile Swarovski Kolye çeşitleri için tıklayınız. www.gunkutsaat.com

Swarovski bileklik fiyatları ve modelleri