Takılar

Swarovski takı fiyatları ve modelleri

swarovski
Swarovski Türkiye

Swarovski takı 1895 yılından beri, kurucusu Daniel Swarovski’nin kristal kesimindeki ustalı-ğı şirket ile özdeşleşmiştir.Onun yenilik-çilik ve tasarım konusundaki sonsuz tutkusu şirketi dünyanın en önde gelen takı ve aksesuar markası getirmiştir.

Bugün aile, dünyanın dört bir yanında kadınların günlük tarzlarına olağanüstülük katma geleneğini bugün de sürdürmektedir.

Swarovski takı ve Günkut saat

Swarovski saatler üstün İsviçre quartz mekanizmasına sahiptir.Façetalı kristallerle süslenen Swarovski saat modelleri, elle yerleştirilmiş kristal vurgularla ışıldayan göz alıcı ve zarif modeller sunar.İsviçre yapımı saatlerden oluşan Swarovski koleksiyonu sportif tarzlardan gösterişli modellere geniş seçenekler içermektedir. Swarovski saat koleksiyonu yenilikçilik ve kaliteyi markanın benzersiz kristal kesim uzmanlığı ile bir araya getirerek çağdaş kadın ve erkekler için ideal moda aksesuarları sunuyor.

Gunkut saat

Günkut saat olarak Swarovski saat markası yetkili bayi ve satıcı olarak hizmet vermekteyiz.Günkut saat; İstanbul ve İzmir deki Swarovski mağazalarının yanı sıra Swarovski online satış ilede birbirinden şık tasarımları beğeninize sunmaktadır. Tüm satışa sunduğumuz Swarovski ürünleri Günkut saat garantisi altındadır.Ürün sevkiyatları Swarovski orjinal kutusu, garanti belgesi ve faturası ile yapılır.

Tün Swarovski koleksiyonunu incelemek için tıklayınız.

Swarovski Saat Fiyatları ve ModelleriSwarovski takı fiyatları ve modelleri